אודות

/אודות
אודות2018-11-26T17:23:04+03:00

אודות חברת מיקרוטיק

MikroTik הינה חברה אירופאית אשר נוסדה בשנת 1995 ומפתחת נתבים וציודי תקשורת תחת המותג RouterBoard הנמכרים בכל העולם. המוצרים של החברה מותקנים במיליוני רשתות ברחבי העולם ומציעים איכות גבוהה, מגוון מאפיינים עצום ומחיר ללא תחרות.

מיקרוטיק מייצרת מגוון רחב של נתבים למגוון צרכים, החל מרישות של משרדים ביתיים ומשרדים קטנים (SOHO), דרך עסקים בינוניים וגדולים (Enterprise) ועד לתמיכה ברשתות אינטרנט אלחוטי רחבות היקף (Outdoor Wi-Fi ו-WISP).

Mikrotik Logo
mikrotik reseller mapכיום, לחברת מיקרוטיק נציגויות ב-115 מדינות ברחבי העולם

אודות מיקרוטיק ישראל

מיקרוטיק ישראל היא מפיצה רשמית של מוצרי Mikrotik בישראל משנת 2014.

ראינו שהתחרות בשוק ציוד התקשורת היא מועטה ומחירי הציוד של חברות גדולות כמו Cisco, HP, Dell ו-Juniper הם מאוד גבוהים. אנו מאמינים שאפשר אחרת, ולכן הבאנו לישראל את מוצרי חברת מיקרוטיק – נתבים (ראוטרים) ומתגים (סוויצ'ים) מהירים ואמינים במחירים תחרותיים מאוד.

הקמנו צוות מקצועי אשר מעניק תמיכה טכנית מקומית ומקצועית באמצעות דואר אלקטרוני (support@routerboard.co.il). אנו מחזיקים מלאי מתחדש של מוצרים בארץ והמוצרים המצויים באתר זמינים להזמנה מיידית.

מיקרוטיק ישראל מעניקה אחריות מלאה על כלל המוצרים שלנו למשך 12 חודשים.

הידע והניסיון שלנו בייבוא ציוד תקשורת מעניקים לנו את האפשרות להשיג אישורי ייבוא למוצרים אשר כרגע לא ניתנים לייבוא עקב תקנות משרד התקשורת. במידה ותמצאו מוצר באתר מיקרוטיק העולמי (www.mikrotik.com) אשר לא נמצא בקטלוג שלנו, תוכלו ליצור עמנו קשר על מנת שנבחן הבאת דגם זה לארץ.

לסיכום, במיקרוטיק ישראל אנו משלבים בין המוצרים של MikroTik ובין הידע הטכני המעמיק של המומחים שלנו ליצירת שילוב בין מוצרים מנצחים ותמיכה מקומית!

על מערכת ההפעלה RouterOS

תוכנת RouterOS היא מערכת הפעלה מתקדמת אשר יכולה להפוך כל מחשב PC לראוטר מתקדם. כל מוצרי החומרה של מיקרוטיק, מהנתב האלחוטי הקטן ביותר ועד לנתבים המתקדמים ביותר – מצוידים במערכת הפעלה זו! קראו עוד >