ראוטרים קוויים לעסקים ומוסדות

/ראוטרים קוויים לעסקים ומוסדות
ראוטרים קוויים לעסקים ומוסדות2018-07-10T13:03:55+03:00

נתבים קוויים לעסקים ומוסדות

לחברה מגוון רחב של דגמים מקטגוריית הראוטרים הקוויים (כלומר, המתחברים בחיבור קווי עם כבלים ולא באופן אלחוטי – ללא Wi-Fi מובנה), החל מראוטרים קטנים ברמת ה-SOHO ועד לראוטרים ברמה תעשייתית/תאגידית. כל הנתבים מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר מצוידים במערכת ההפעלה המתקדמת RouterOS, אשר נמצאת בפיתוח מתמשך כבר 15 שנה ברציפות (קראו עוד על מערכת ההפעלה RouterOS).

נתבים קוויים למשרדים קטנים – SOHO

למיקרוטיק יש מספר דגמים של ראוטרים קוויים קומפקטיים המתאימים לעמדות עבודה הדורשות מספר חיבורי רשת, או לחילופין למשרדים/משרדי בית קטנים (SOHO – Small Office/Home Office). כל הנתבים ברמת ה-SOHO מצוידים ברמה 4 של מערכת ההפעלה RouterOS.

ראוטרים לעסקים קטנים

נתבים קוויים לעסקים קטנים ובינוניים – SMB

למיקרוטיק מגוון רחב של ראוטרים קוויים המתאימים לעסקים קטנים ובינוניים הנשענים על רשתות תקשורת ברמות שונות של מורכבות. לרמת העסקים הקטנים והבינוניים, למיקרוטיק יש מגוון דגמים בטווח מחירים תחרותי מאוד. אנו במיקרוטיק ישראל מביאים לארץ מספר דגמים בטווח זה.

הנתבים הבסיסיים ביותר לעסקים קטנים (עד כמה עשרות עובדים) הם בעלי 5 כניסות רשת (Ethernet RJ45), והם מצוידים ברישיון רמה 4 של מערכת ההפעלה RouterOS.

הנתבים הגדולים והחזקים יותר בקטגוריה זו, המיועדים לעסקים בינוניים בגודלם (עד 1,000 עובדים), מצוידים במעבדים מרובי-ליבות, בעד 13 כניסות רשת Gigabit Ethernet ובכלובי SFP ו-SFP+. נתבים ברמה זו מגיעים עם מערכת ההפעלה RouterOS ברמות רישיון 5 או 6.

ראוטרים לעסקים קטנים ובינוניים

נתבים קוויים לעסקים גדולים, מוסדות ותאגידים – Enterprise and Carrier Grade

סדרת ה-Cloud Core Routers היא סדרת הנתבים העוצמתית ביותר של מיקרוטיק. אלו נתבים קוויים ברמת Carrier Grade עם מעבדים מרובי ליבות, המאפשרים להם לתמוך בניתוב של מיליוני חבילות (packets) בשניה. נתבים אלו מיועדים לרשתות משרדיות גדולות, למוסדות עם רשתות תקשורת מחשבים גדולות ובעצם לכל רשת בסדר גודל גדול.